Bakımcı Lojistik: Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

  +90 532 311 36 32   Türkiye

Sektörlerimiz

Otomotiv

Otomotiv firmaları, birçok farklı tedarikçiden çok farklı sayıda ve çeşitte ürünü temin ederek, üretim hatlarına zamanında besleme yapma gerekliliği duymaktadır. Bu ihtiyaç ve lojistik süreçlerinde yaşanan yoğun hareketlilik, bu sektördeki lojistik süreçlerin yönetimini önemli kılmaktadır. Bu doğrultuda Bakımcı Lojistik, otomotiv ve yan sanayi imalatçılarının lojistik ihtiyaçlarına yönelik sektör odaklı çözümler üretmekte ve süreçlerin etkin yönetimini sağlamaktadır.

Gıda

Bakımcı Lojistik ; sunduğu tüm lojistik ve müşteri odaklı çözümlerde fark yaratmayı hedeflemektedir.
Sunulan hizmetler ve çözümlerde başlıca farkları sağlayacağı müşteri memnuniyeti, sürekli gelişim üzerine kurulu kalite anlayışı ve rekabetçi yaklaşımı ile sağlamayı hedeflemektedir.

Özellikle gıda sektöründe ürünün üretimden, son kullanıcıya ulaşana kadar geçen hayatındaki takip edilebilirlik ve izlenebilirlik sunulan lojistik çözümün fark yaratan bir çözüm olması yolundaki önemli göstergelerden biridir.

Bakımcı Lojistik , gıda lojistiğinde teknolojik alt yapı kaynakları ve kurumsal çözüm modelleri ile süreç bünyesinde yer alan risk faktörlerini minimize ederek, ürüne ve markaya değer katan hizmetler üretmektedir.

Sağlık

İlaç hammaddesi, ilaç veya medikal malzemelerin parsiyel veya komple olarak, valide edilmiş sıcaklık kontrollü veya normal araçlarla uluslararası taşıma operasyonları Bakımcı Lojistik’in kendi filosunda yer alan ve sürekli takip imkanı sağlayan araçlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Bakımcı Lojistik ; ilaç sektöründe araç konumunun, sıcaklığın izlenebilirliğinin ürün güvenliği ve kalite gereksinimleri açısından ne kadar önemli olduğunun bilincindedir.

Bakımcı Uluslararası Taşımacılık Hizmeti:               

Sağlık Sektörüne Özel Araç Filosu ile Sıcaklık Kontrollü
Taşımacılık
Intermodal Taşımacılık Çözümleri (karayolu + denizyolu)Parsiyel veya Komple Taşımacılık
Tüm Araçlarda 24 Saat Web Üzerinden İzlenebilirlik
Performans ve KPI Raporlama

Tekstil

Askılı Taşımacılık. Tekstil ürünlerinin taşıma ve lojistiği

Bakımcı Lojistik hizmet anlayışı, üretim çizgisinden son teslime kadar geçen tüm süreci garanti eder. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tüm çözümleri sunuyoruz. Takımımız kumaşların fabrikadan alınmasından, müşterinin kapısına kadar götürülmesine kadar geçen tüm süreçleri takip eder.

Numunelerin gönderilmesi.
Gümrükleme ve Evrakların hazırlığı Kumaşların yüklemesi ve üretim ülkesinde ürünlerin teslim edilmesi.
Ürünlerin kalite kontrolü.
Askılı ve Kolili Uluslararası taşıma.
Direkt olarak mağaza ve/veya depolara ulaşım.
Düzenli Bilgi Akışı.

Tekstil parekendecileri, lojistiği bize vererek sadece kendi öz işinize odaklanabilirsiniz:

Nakliye ve depolama.
Etiketleme ve paketleme
Ülke çapında  mağazalara dağıtım.
Yükleme ve teslimatlarla ilgili sürekli bilgilendirme.

Endüstri

Bakımcı lojistik, müşterilerinin endüstriyel üretkenliklerini sürdürülebilir bir biçimde artırmalarına yardımcı olmak adına, hem uluslararası hem de Türkiye’nin kamu ve özel sektör sanayi, altyapı alanındaki iş ortaklarına hizmet vermektedir.

Teknoloji

Bakımcı Lojistik , Teknoloji sektörünün temel gereksinimi olan güvenlik standartları, üretim ve depolama alanı için hijyenik koşullar, operasyonel kalite, hız, yazılım altyapısı ile müşterilerilerine sunduğu hizmetlerde yarattığı en büyük farklılıklardır.

Yapı ve Dekorasyon

Yapı ve dekorasyon firmaları, bir çok farklı tedarikçiden çok farklı sayıda ve çeşitte ürünü temin ederek, üretim hatlarına zamanında besleme yapma gerekliliği duymaktadır. Bu ihtiyaç ve lojistik süreçlerinde yaşanan yoğun hareketlilik, bu sektördeki lojistik süreçlerin yönetimini önemli kılmaktadır. Bu doğrultuda Bakımcı Lojistik, yapı ve dekorasyon imalatçılarının lojistik ihtiyaçlarına yönelik sektör odaklı çözümler üretmekte ve süreçlerin etkin yönetimini sağlamaktadır.

  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • Sektörlerimiz
  • Blog
  • İletişim