İş ve Staj Başvuruları

İşe alım sürecimizin amacı, firmamızın stratejileri doğrultusunda doğru çalışanı doğru zamanda seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir.

Çağın getirdiği teknolojileri yakından takip eden ve kullanabilen, eğitimin ömür boyu devam eden bir süreç olduğunun farkında olan, sorumluluk alabilen, dinamik, azimli, lojistik sektörünü bizim kadar seven ve geleceğine inanan ailemiz gün geçtikçe büyümektedir.

Siz de ailemizin bir parçası olabilirsiniz!  Başvurularınızı ik@bakimci.com.tr mail adresimize yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Din, dil, ırk, cinsiyet, engelli ayırımı gözetmeksizin doğru insanların istihdamını sağlamak, çalışanlarının memnuniyetini yükseltmek, kuruma bağlılıklarını ve verimliliğini arttırmak, kendilerini geliştirmelerine olanak sağlayacak bir ortam yaratarak karar oluşumuna katılımını sağlamak.

Bakımcı Lojistik olarak çalışanlarımızı şirketin en değerli kaynağı olarak görüyoruz. Hızla büyüyen, değişime ve öğrenmeye açık olan şirketimizde, çalışanlarımızın gelişimini sağlamak amacıyla bir çok faaliyet gerçekleştiriyoruz.

Bakımcı Lojistik olarak amacımız;
Bize başvuran adaylar için; 

Kendilerine en uygun olan ve kendilerinden en yüksek verim alacağımız görevler ile buluşturmak,

Çalışanlarımız ise , Titiz müşteri temsilcilerimiz, sizinle aynı mekânda çalışırcasına her durumda sizin yakınınızda, yanınızdadır. Kadromuzu oluştururken sektörün gereklerini gözeterek iletişim kabiliyetleri güçlü, yüksek eğitim seviyesinde arkadaşlarla çalışıyoruz. Deneyimli çalışanlarımız günlük yoğun iş akışında, yüksek konsantrasyon ve motivasyon ile görev almaktadır.

Garaj ekibimizden, depo çalışanlarımıza, sürücü arkadaşlarımızdan, saha çalışanlarımıza değin ekibimiz sürekli eğitimden geçmekte ve kendilerini geliştirmektedir.