TÜRKİYE-ORTADOĞU Ülkeleri Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye
 Türkiye- Ortadoğu ülkeleri arasında karşılıklı; komple ve parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığında sorunsuz hizmet sunulmaktadır.
Ortadoğu ülkelerinin başlıcaları olan Suudi Arabistan, Ürdün, Irak, İran , Oman , Suriye, Kuveyt , Mısır, Lübnan ve Dubai ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adresten alınır ve istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz Türkiye’deki herhangi bir adresten malzemeleriniz kapınızdan alıp Ortadoğu ülkerlerindeki müşterinize kapı teslimi hizmetlerini en uygun ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İthalat ve ihracattaki gıda ve dondurulmuş ürünlerinizi 3m. Mega tenteli araçlarımızın yanısıra soğutuculu frigo araçlarımızla istediğiniz derecede ve sizin takibinizde taşımasını da gerçekleştirmekteyiz.

 

ORTADOĞU ÜLKELERİNE DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT
Suudi Arabistan, Ürdün, Irak, İran , Oman , Suriye, Kuveyt , Mısır, Lübnan ve Dubai arası karşılıklı olarak düzenli Tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal malzeme, ağır sanayi ürünleri, otomotiv, gıda ürünleri, yapı, inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ürünlerinin ihracat ve ithalat taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Haftanın 2 günü İstanbul, İzmir, Bursa ve Adana’dan Ortadoğu ülkelerine , Ortadoğu ülkelerinden de aynı şekilde haftanın 2 günü Türkiye’ye parsiyel ve komple karayolu çıkışlarımız mevcuttur.

 

ORTADOĞU ÜLKELERİ LOJİSTİK HİZMETLERİ
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda transit süre, tonaj, ürün özelliği gibi kriterleri göz önünde bulundurarak; kara, RoRo-kara ve İntermodal olmak üzere farklı taşımacılık modelleri ile hizmet vermektedir. İthalat ve ihracatta, hızlı , güvenli ve kaliteli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.
Ortadoğu Ülkeleri – Türkiye Karayolu Parsiyel Taşımacılığı
Ortadoğu Ülkeleri – Türkiye Havayolu Kargo Taşımacılığı
Ortadoğu Ülkeleri – Türkiye Denizyolu Konteyner Taşımacılığı
Türkiye – Ortadoğu ülkeleri ( Türkiye – Irak nakliye , Türkiye – İran nakliye , Türkiye – Suriye nakliye , Türkiye – Suudi Arabistan nakliye , Türkiye – Ürdün nakliye , Türkiye – İsrail nakliye , Türkiye – Dubai nakliye, Türkiye – Mısır nakliye, Türkiye – Lübnan nakliye )

 

ORTADOĞU ÜLKELERİ İLE DENİZYOLU ve HAVA YOLU NAKLİYE
Suudi Arabistan, Ürdün, Irak, İran , Oman , Suriye, Kuveyt , Mısır, Lübnan ve Dubai – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner taşımacılığı, Suudi Arabistan, Ürdün, Irak, İran , Oman , Suriye, Kuveyt , Mısır, Lübnan ve Dubai ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Türkiye – Ortadoğu ülkeleriSuudi Arabistan, Ürdün, Irak, İran , Omman , Suriye, Kuveyt , Mısır, Lübnan ve Dubai arası karşılıklı Hava yolu kargo taşıma hizmetleri sunulmaktadır.