Türkiye – İsrail Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye
Türkiye-İsrail arasında karşılıklı; komple ve parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığında sorunsuz hizmet sunulmaktadır.
İsrail ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adresten alınır ve istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz Türkiye’deki herhangi bir adresten malzemeleriniz kapınızdan alıp İsrailde ki müşterinize kapı teslimi hizmetlerini en uygun ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İthalat ve ihracattaki gıda ve dondurulmuş ürünlerinizi 3m. Mega tenteli araçlarımızın yanısıra soğutuculu frigo araçlarımızla istediğiniz derecede ve sizin takibinizde taşımasını da gerçekleştirmekteyiz.

 

İSRAİL’E DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT
Türkiye – İsrail arası karşılıklı olarak düzenli Tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal malzeme, ağır sanayi ürünleri, otomotiv, gıda ürünleri, yapı, inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ürünlerinin ihracat ve ithalat taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Haftanın 3 günü İstanbul, İzmir, Bursa ve Adana’dan İsrail’e, İsrail’den da aynı şekilde haftanın 3 günü Türkiye’ye parsiyel ve komple karayolu çıkışlarımız mevcuttur.

 

İSRAİL LOJİSTİK HİZMETLERİ
 Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda transit süre, tonaj, ürün özelliği gibi kriterleri göz önünde bulundurarak; kara, RoRo-kara ve İntermodal olmak üzere farklı taşımacılık modelleri ile hizmet vermektedir. İthalat ve ihracatta, hızlı , güvenli ve kaliteli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.
Türkiye – İsrail Karayolu Parsiyel Taşımacılığı
Türkiye – İsrail Havayolu Kargo Taşımacılığı
Türkiye – İsrail Denizyolu Konteyner Taşımacılığı
Türkiye – İsrail ( Israil – Türkiye nakliye , Türkiye – İsrail nakliye , Fransa – Suriye nakliye , Fransa – Suudi Arabistan nakliye , Fransa – Ürdün nakliye , Fransa – İsrail nakliye , Fransa – Dubai nakliye ) ve Fransa – Kıbrıs taşımacılığı
İsrail – Türkiye – ( Fransa – Kazakistan nakliye , Fransa – Özbekistan nakliye , Fransa – Türkmenistan nakliye , Fransa -Gürcistan nakliye , Fransa – Azerbeycan nakliye)

 

İSRAİL İLE DENİZYOLU ve HAVA YOLU NAKLİYE
Türkiye İsrail arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner taşımacılığı, İsrail ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Türkiye – İsrail arası karşılıklı Hava yolu kargo taşıma hizmetleri sunulmaktadır.