Suriye – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye
Türkiye-Suriye arasında karşılıklı; komple ve parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığında sorunsuz hizmet sunulmaktadır.
Suriye ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adresten alınır ve istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz Türkiye’deki herhangi bir adresten malzemeleriniz kapınızdan alıp Suriye da ki müşterinize kapı teslimi hizmetlerini en uygun ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İthalat ve ihracattaki gıda ve dondurulmuş ürünlerinizi 3m. Mega tenteli araçlarımızın yanısıra soğutuculu frigo araçlarımızla istediğiniz derecede ve sizin takibinizde taşımasını da gerçekleştirmekteyiz.

 

SURİYE’YE DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT
Türkiye – Suriye arası karşılıklı olarak düzenli Tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal malzeme, ağır sanayi ürünleri, otomotiv, gıda ürünleri, yapı, inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ürünlerinin ihracat ve ithalat taşımalarını gerçekleştirmekteyiz.Suriye’deki iç savaşa rağmen her hafta İstanbul depomuzdan düzenli çıkışlar yapmaktayız

 

SURİYE LOJİSTİK HİZMETLERİ
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda transit süre, tonaj, ürün özelliği gibi kriterleri göz önünde bulundurarak; kara, RoRo-kara ve İntermodal olmak üzere farklı taşımacılık modelleri ile hizmet vermektedir. İthalat ve ihracatta, hızlı , güvenli ve kaliteli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.
Suriye – Türkiye Karayolu Parsiyel Taşımacılığı
Suriye – Türkiye Havayolu Kargo Taşımacılığı
Suriye – Türkiye Denizyolu Konteyner Taşımacılığı
Avrupa – Suriye Taşımacılığı ( Fransa – Suriye nakliye , İspanya – Suriye nakliye , Belçika – Suriye nakliye , Hollanda – Suriye nakliye , Almanya – Suriye nakliye , Avusturya – Suriye nakliye , İtalta – Suriye nakliye , Portekiz – Suriye nakliye , Polonya – Suriye nakliye , Romanya – Suriye nakliye)
Suriye – Avrupa Taşımacılığı ( Suriye – Fransa nakliye , Suriye – İspanya nakliye , Suriye – Belçika nakliye , Suriye – Hollanda Nakliye , Suriye – Almanya Nakliye , Suriye Avusturya nakliye , Suriye – İtalya nakliye , Suriye – Portekiz nakliye , Suriye – Polonya nakliye , Suriye – Romanya nakliye)

 

SURİYE İLE DENİZYOLU ve HAVA YOLU NAKLİYE
Suriye – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner taşımacılığı, Suriye ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Türkiye – Suriye arası karşılıklı Hava yolu kargo taşıma hizmetleri sunulmaktadır.