Portekiz – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye
Türkiye-Portekiz arasında karşılıklı; komple ve parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığında sorunsuz hizmet sunulmaktadır.
Portekiz ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adresten alınır ve istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz Türkiye’deki herhangi bir adresten malzemeleriniz kapınızdan alıp Portekiz de ki müşterinize kapı teslimi hizmetlerini en uygun ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İthalat ve ihracattaki gıda ve dondurulmuş ürünlerinizi 3m. Mega tenteli araçlarımızın yanısıra soğutuculu frigo araçlarımızla istediğiniz derecede ve sizin takibinizde taşımasını da gerçekleştirmekteyiz.

 

PORTEKİZ’E DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT
Türkiye – Portekiz arası karşılıklı olarak düzenli Tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal malzeme, ağır sanayi ürünleri, otomotiv, gıda ürünleri, yapı, inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ürünlerinin ihracat ve ithalat taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Haftanın 3 günü İstanbul, İzmir, Bursa ve Adana’dan Portekiz’e, Portekiz den de aynı şekilde haftanın 3 günü Türkiye’ye parsiyel ve komple karayolu çıkışlarımız mevcuttur.

 

PORTEKİZ LOJİSTİK HİZMETLERİ
 Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda transit süre, tonaj, ürün özelliği gibi kriterleri göz önünde bulundurarak; kara, RoRo-kara ve İntermodal olmak üzere farklı taşımacılık modelleri ile hizmet vermektedir. İthalat ve ihracatta, hızlı , güvenli ve kaliteli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.
Portekiz – Türkiye Karayolu Parsiyel Taşımacılığı
Portekiz – Türkiye Havayolu Kargo Taşımacılığı
Portekiz – Türkiye Denizyolu Konteyner Taşımacılığı
Portekiz – Ortadoğu ( Portekiz – Irak nakliye , Portekiz – İran nakliye , Portekiz – Suriye nakliye , Portekiz – Suudi Arabistan nakliye , Portekiz – Ürdün nakliye , Portekiz – İsrail nakliye , Portekiz – Dubai nakliye ) ve Portekiz – Kıbrıs taşımacılığı
Portekiz – Türki Cumhuriyetleri ( Portekiz – Kazakistan nakliye , Portekiz – Özbekistan nakliye , Portekiz – Türkmenistan nakliye , Portekiz – Gürcistan nakliye, Portekiz – Azerbeycan nakliye)

 

PORTEKİZ İLE DENİZYOLU ve HAVA YOLU NAKLİYE
Portekiz – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner taşımacılığı, Portekiz ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Türkiye – Portekiz arası karşılıklı Hava yolu kargo taşıma hizmetleri sunulmaktadır.