Hollanda – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye
Türkiye-Hollanda arasında karşılıklı; komple ve parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığında sorunsuz hizmet sunulmaktadır.
Hollanda ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adresten alınır ve istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz Türkiye’deki herhangi bir adresten malzemeleriniz kapınızdan alıp Hollanda da ki müşterinize kapı teslimi hizmetlerini en uygun ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İthalat ve ihracattaki gıda ve dondurulmuş ürünlerinizi 3m. Mega tenteli araçlarımızın yanısıra soğutuculu frigo araçlarımızla istediğiniz derecede ve sizin takibinizde taşımasını da gerçekleştirmekteyiz.

 

HOLLANDA’YA DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT
Türkiye – Hollanda arası karşılıklı olarak düzenli Tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal malzeme, ağır sanayi ürünleri, otomotiv, gıda ürünleri, yapı, inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ürünlerinin ihracat ve ithalat taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Haftanın 3 günü İstanbul, İzmir, Bursa ve Adana’dan Hollanda’ya, Hollanda dan da aynı şekilde haftanın 3 günü Türkiye’ye parsiyel ve komple karayolu çıkışlarımız mevcuttur.

 

HOLLANDA LOJİSTİK HİZMETLERİ
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda transit süre, tonaj, ürün özelliği gibi kriterleri göz önünde bulundurarak; kara, RoRo-kara ve İntermodal olmak üzere farklı taşımacılık modelleri ile hizmet vermektedir. İthalat ve ihracatta, hızlı , güvenli ve kaliteli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.
Hollanda – Türkiye Karayolu Parsiyel Taşımacılığı
Hollanda – Türkiye Havayolu Kargo Taşımacılığı
Hollanda – Türkiye Denizyolu Konteyner Taşımacılığı
Hollanda – Ortadoğu ( Hollanda- Irak nakliye , Hollanda – İran nakliye , Hollanda – Suriye nakliye, Hollanda – Suudi Arabistan nakliye , Hollanda – Ürdün nakliye , Hollanda – İsrail nakliye , Hollanda – Dubai nakliye ) ve Hollanda – Kıbrıs taşımacılığı
Hollanda – Türki Cumhuriyetleri ( Hollanda – Kazakistan nakliye , Hollanda – Özbekistan nakliye , Hollanda – Türkmenistan nakliye, Hollanda -Gürcistan nakliye , Hollanda – Azerbeycan nakliye)

 

HOLLANDA İLE DENİZYOLU ve HAVA YOLU NAKLİYE
Hollanda – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner taşımacılığı, Hollanda ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Türkiye – Hollanda arası karşılıklı Hava yolu kargo taşıma hizmetleri sunulmaktadır.