Fas – Türkiye Arası Karşılıklı Parsiyel Nakliye
Türkiye-Fas arasında karşılıklı; komple ve parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığında sorunsuz hizmet sunulmaktadır.
Fas ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adresten alınır ve istediğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz Türkiye’deki herhangi bir adresten malzemeleriniz kapınızdan alıp Fas da ki müşterinize kapı teslimi hizmetlerini en uygun ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İthalat ve ihracattaki gıda ve dondurulmuş ürünlerinizi 3m. Mega tenteli araçlarımızın yanısıra soğutuculu frigo araçlarımızla istediğiniz derecede ve sizin takibinizde taşımasını da gerçekleştirmekteyiz.

 

FAS’A DÜZENLİ PARSİYEL NAKLİYAT
Türkiye – Fas arası karşılıklı olarak düzenli Tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal malzeme, ağır sanayi ürünleri, otomotiv, gıda ürünleri, yapı, inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ürünlerinin ihracat ve ithalat taşımalarını gerçekleştirmekteyiz. Haftanın 3 günü İstanbul, İzmir, Bursa ve Adana’dan Fas’a, Fas’tan da aynı şekilde haftanın 3 günü Türkiye’ye parsiyel ve komple karayolu çıkışlarımız mevcuttur.

 

FAS LOJİSTİK HİZMETLERİ
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda transit süre, tonaj, ürün özelliği gibi kriterleri göz önünde bulundurarak; kara, RoRo-kara ve İntermodal olmak üzere farklı taşımacılık modelleri ile hizmet vermektedir. İthalat ve ihracatta, hızlı , güvenli ve kaliteli karayolu taşımacılığını gerçekleştirmektedir.
Fas – Türkiye Karayolu Parsiyel Taşımacılığı
Fas – Türkiye Havayolu Kargo Taşımacılığı
Fas – Türkiye Denizyolu Konteyner Taşımacılığı
Fas – Ortadoğu ( Fas – Irak nakliye , Fas – İran nakliye , Fas – Suriye nakliye , Fas – Suudi Arabistan nakliye , Fas – Ürdün nakliye , Fas – İsrail nakliye, Fas – Dubai nakliye ) ve Fas – Kıbrıs taşımacılığı
Fas – Türki Cumhuriyetleri ( Fas – Kazakistan nakliye , Fas – Özbekistan nakliye , Fas – Türkmenistan nakliye, Fas -Gürcistan nakliye, Fas – Azerbeycan nakliye )

 

FAS İLE DENİZYOLU ve HAVA YOLU NAKLİYE
Fas – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu konteyner taşımacılığı, Fas ve Türkiye limanlarında antrepo, depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Türkiye – Fas arası karşılıklı Hava yolu kargo taşıma hizmetleri sunulmaktadır.